Aktualności

 

DRODZY RODZICE!
OGŁASZAMY NABÓR DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA KRECIK
NA ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Drodzy Rodzice prosimy, aby wszystkie przedszkolaki były ubrane na kolor pomarańczowy  -8 października (tj. poniedziałek)
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na uroczyste przedstawienie i pasowanie nowych przedszkolaków, które odbędzie się 25 października o godzinie 14.30.
 • 8.10. Dzień pomarańczowych- dzień marchewki
  Na marchewki urodziny
  Wszystkie zeszły się jarzyny.
  A marchewka gości wita
  I o zdrowie grzecznie pyta.
 • 15.10. Dzień Edukacji Narodowej-
  „Nauczyciel widzi więcej, niż tylko twarze dzieci. Stara się zobaczyć ich dusze”
 • 24-25.10. Światowy Dzień Makaronu- zajęcia edukacyjne
 • 25.10.Powitanie Jesieni i nowych Przedszkolaków- uroczystość z udziałem rodziców
 • ??.10 Cała Polska czyta dzieciom-gościem w kreciku będzie…

Serdecznie zachęcamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do uczestnictwa w naszej "krecikowej" akcji zbierania plastikowych nakrętek!!! Każda nakrętka jest cenna!

Nie wyrzucajcie plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych z innymi odpadami do śmieci i zacznijmy je razem zbierać, dbając tym samym o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne!

Głównym celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dzieciom z Ośrodeka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie.

Dodatkowo zbieranie nakrętek będzie promocją wychowania ekologicznego przedszkolaków, a konkretnie – nauką segregacji.

Termin rozpoczęcia naszej akcji - luty 2015 r.

Wkręćmy się w zbieranie plastikowych nakrętek!!! 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.