• 6.12. Mikołajki- gościem w Kreciku będzie Św. Mikołaj
  • 12.12. Piżamowe party-dzień leniucha
  • 14.12. Dookoła choinki- ubieranie drzewka bożonarodzeniowego i wspólne kolędowanie
  • 14.12. Konkurs muzyczny dla dzieci i rodziców pt.”Hej kolęda, kolęda”
  • 17.12. Grupa artystyczna Gargulec z przedstawieniem pt.”Baśń zimowa”
  • Z cyklu poznajemy zawody..-gościć będziemy Pana Marynarza
  • Cała Polska czyta dzieciom-gościem w kreciku będzie……

Ogłaszamy zbiórkę artykułów dla zwierząt ze schroniska w Dąbrówce

Zbieramy: karmę dla psów i kotów, legowiska, obroże, smycze, zabawki, koce, kołdry, ręczniki, środki czystości, itp.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, ONE TEŻ POTRZEBUJĄ POMOCY

Serdecznie zachęcamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do uczestnictwa w naszej "krecikowej" akcji zbierania plastikowych nakrętek!!! Każda nakrętka jest cenna!

Nie wyrzucajcie plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych z innymi odpadami do śmieci i zacznijmy je razem zbierać, dbając tym samym o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne!

Głównym celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dzieciom z Ośrodeka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie.

Dodatkowo zbieranie nakrętek będzie promocją wychowania ekologicznego przedszkolaków, a konkretnie – nauką segregacji.

Termin rozpoczęcia naszej akcji - luty 2015 r.

Wkręćmy się w zbieranie plastikowych nakrętek!!!