DRODZY RODZICE!
OGŁASZAMY NABÓR DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA KRECIK
NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Drodzy Rodzice nasze przedszkole pełni dyżur w lipcu, natomiast w sierpniu przypada

przerwa wakacyjna w terminie od 1(środa) do 17(piątek) sierpnia.

Widzimy się ponownie 20 sierpnia.

Krecik na wakacjach

Drodzy Rodzice!

• 21 czerwca wybieramy się na wycieczkę do „Parku Przeszłości”, który znajduje się w Rumi.
  • Wyjazd planujemy około 10.00 – powrót około 15.00
  • Proszę ubiór dzieci dostosować do pogody i o zapakowanie napoju i przekąski dla dzieci.
  • W trakcie pobytu odbędzie się ognisko lub grill z kiełbaskami, bułką i kompotem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na uroczystość przedszkolną z okazji „Dnia Rodziny i Zakończenia Roku Szkolnego”, która odbędzie się 22 czerwca o godzinie 15.00.

• 1.06. Z okazji Dnia Dziecka wyjście do FK na seans filmowy pt.”Futrzaki ruszają na ratunek”
  • 12.06 Warsztaty edukacyjne z Żyrafą
  • 21.06. Wycieczka do „Parku Przeszłości”
  • 22.06. Dzień Rodziny i uroczyste pożegnanie
  • Z cyklu poznajemy zawody wyjście do OSP
  • „Cała Polska czyta dzieciom”, gościem w Kreciku będzie….

Serdecznie zachęcamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do uczestnictwa w naszej "krecikowej" akcji zbierania plastikowych nakrętek!!! Każda nakrętka jest cenna!

Nie wyrzucajcie plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych z innymi odpadami do śmieci i zacznijmy je razem zbierać, dbając tym samym o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne!

Głównym celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dzieciom z Ośrodeka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie.

Dodatkowo zbieranie nakrętek będzie promocją wychowania ekologicznego przedszkolaków, a konkretnie – nauką segregacji.

Termin rozpoczęcia naszej akcji - luty 2015 r.

Wkręćmy się w zbieranie plastikowych nakrętek!!!